בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר דוגמאות ייחודיות לפיגומים מסוגים שונים, פיגומים אלו משמשים את הקהל הרחב לצרכים מגוונים, הן בנייה, שיפוצים, התקנת מכשירים בגובה, צביעה ועוד. בין היתר אנחנו יכולים לראות דוגמאות של פיגומים ניידים וכן פיגומים תלויים.

הרעיון של פיגומים ניידים הוא מאוד פשוט, מדובר על פיגומים שניתן להרכיב ולפרק אותם, לנייד אותם ממקום למקום, כך ניתן להשתמש בהם לצרכים שונים וכן על משטחים מגוונים. פיגומים ניידים ניתן לראות לא פעם בהופעות ואירועי תרבות שונים, ישנם אמנים שחלק מהציוד הלוגיסטי שלהם, מניידים את הפיגומים שלהם ממקום למקום. ישנם מקומות שמכילים כבר את הפיגומים, אך ניתן להוסיף עליהם פיגומים ניידים אחרים, זאת במידה והם תואמים כמובן.

מכירת פיגומים תלויים הם עניין מעט שונה, מדובר על פיגומים הפוכים למעשה, אם פיגומים ניידים או כל פיגום אחר מוצב על הקרקע ומשם ניתן לטפס עליו כלפי מעלה, הרי שפיגום תלוי מעוגן על הגג ומשם הוא יורד ועולה באמצעות כבלי מתכת שקשורים אליו. היתרון בפיגומים תלויים הוא, הם רחבים מאוד, ניתן להגיע איתם לכל קומה, הם לא תופסים שטח בקרקע, ניתן לנייד אותם בצורה מאוד פשוטה, וכן הם מאובטחים באופן חזק. כיום אנחנו יכולים למצוא אפשרויות של מכירת פיגומים תלויים עם הגנות מפני רפיון הכבל, התחממות, במקרה של הפסקת חשמל ניתן לרדת באופן ידני, וכן אנחנו יכולים למצוא כפתור מיוחד לעצירת חירום. מאחר ומדובר בפיגום שמגיע מהגג, הרי שניתן גם להשתמש באפשרויות שונות של אבטחה מפני עומס יתר ושימוש במערכות בטיחות אינטגראליות ועוד.

כפי שאפשר לראות מכירת פיגומים תלויים היא התקדמות מאוד גדולה וחיונית, בעולם הפיגומים, לצד פיגומים ניידים אשר משמשים מבנים רבים, הן בחזית והן בתוך המבנה עצמו. אנחנו יכולים למצוא עוד מספר רב של שיפורים ופיתוחים אשר באים לידי ביטוי במגוון רחב של פיגומים. כל מה שצריך לעשות זה, לבחור פיגום למכירה שאנחנו צריכים בשביל ליהנות ממנו בצורה מלאה.

אם אתם מחפשים פיגום למכירה, פיגומים ניידים או אחרים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, ג'יני במות הרמה, הצוותים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. אצלנו תוכלו לקבל מידע רב בתחום, עזרה מקצועית וכן הצעות מחיר אטרקטיביות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האינטרנט או בטלפון, ותוך זמן קצר הפיגומים יהיו אצלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מכירת פיגומים
פיגומים ניידים

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פיגומים ניידים

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה