להכיר ולבחון סוגים שונים של פיגומים להשכרה
כמו בצבא, גם פיגומים להשכרה מתחלקים לשלושה חלקים שונים - סולמות, פיגומים תלויים, ופיגומים עומדים. מה ההבדל ביניהם?

סולמות הם פלטפורמה שלרוב אנחנו לא חושבים עליה בתור פיגומים להשכרה. כלומר, לרוב פיגומים מזוהים אצלנו כל כך עם עבודה בגובה רב, שאנחנו לא חושבים על כך שגם סולמות הם סוג של פיגומים. אין צורך לפרט יותר מידי על סולמות, כי כולנו מכירים אותם מהעבודה הביתית שלנו. כמובן שכשמדובר על עבודה מקצועית לגובה, יש סוגים רבים מאד של סולמות שמתוכננים בצורה שונה, ויכולים להגיע לגבהים שונים. יש סולמות שנשענים על קיר, ויש כאלה שהבסיס שלהם הוא על בסיס שני הלוחות שלהם שנפתחים החוצה. סולמות הם פתרון עבודה מאד נח, אגב, אם אתם רוצים לעבוד לגובה, ולא על מבנה מסוים, אלא דווקא על אובייקט אחר שהוא חיצוני.

פיגומים תלויים הם הסוג שמאד מוכר לנו בתור פיגומים להשכרה. פירטנו עליהם בפסקה הקודמת. אלו פיגומים להשכרה שנתלים מהגג, ולמעשה מורידים את המשטח כלפי מטה. פיגומים תלויים מתאימים למי שצריך לעבוד בגובה סביב מבנה מסוים, בגובה רב במיוחד.

פיגומים עומדים הם הסוג השלישי של פיגומים להשכרה. כשמם כן הם. מדובר למעשה בפלטפורמה שנראית כמו שלד של מבנה, שמקימים אותה לפני המבנה עצמו שעובדים עליו. לרוב נשתמש באופציה של פיגומים עומדים, לצרוך הקמה של מבנה חדש, שכן כך אפשר לעבור בקלות מגבהים שונים, והפיגום נשאר במקום לאורך זמן.

פיגומים להשכרה מכל סוג אצל ג'יני במות הרמה
גם אתם צריכים פיגומים להשכרה? לא צריך עוד להמתין ולחכות, כי הפתרון מונח מול העיניים שלכם. פניה מהירה לחברת ג'יני במות הרמה, תביא לכם פיגומים להשכרה באיכות גבוהה מכל סוג שאתם צריכים. חברת ג'יני במות הרמה הוקמה על מנת לתת פתרונות מקוריים, יצירתיים ובטיחותיים לחברות שונות שמבצעות עבודות בגבהים שונים. לכן, נשמח גם לייעץ לכם בנוגע לסוג הפיגומים שאתם צריכים, ואיך צריך לעבוד איתם.

אל תמתינו עוד שנייה. הרימו אל הטלפון וצרו קשר עם ג'יני במות הרמה, ותקבלו כל פתרון לעבודה בגובה, בעזרת פיגומים להשכרה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פיגום תלוי


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פיגומים להשכרה

  סולם ג'  
 
סולם ג'
 
   
  סולם טלסקופ - Z600  
 
סולם טלסקופ - Z600
 
   
  סולם טלסקופ - Z500  
 
סולם טלסקופ - Z500
 
   
  סולם טלסקופ - Z300  
 
סולם טלסקופ - Z300
 
   
  סולם A כפול Z600  
 
סולם A כפול Z600
 
   
  סולם נשען - Z200  
 
סולם נשען - Z200
 
   
בואו לעבוד בגובה עם פיגומים להשכרה

פיגומים להשכרה, יכולים להיות פתרון נח מאד לאנשים שנדרשים לעבוד בגבהים שונים. חשוב לציין, כי עבודה בגובה יכולה להיות בטווח רחב במיוחד - החל מגובה של שני מטר, ועד לכמה עשרות מטרים מעל האדמה. בכל אופן, פיגומים להשכרה יכולים אף הם להגיע לטווח רחב מאד של גבהים. לרוב כשמדברים על פיגומים להשכרה, עולה לנו בראש תמונה של אנשים העומדים על משטח שמקובע מהגג. זה אמנם סוג מאד נפוץ של פיגומים להשכרה, אבל זה אך ורק סוג אחד (שעוד נפרט עליו בהמשך). האמת היא שיש כמה סוגים שונים של פיגומים להשכרה, ורצוי להכיר אותם כדי להתאים אותם לצרכים שלנו.
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה