עובדים בגובה רב בעזרת פיגום תלוי
קיבלתם עוד הזמנה לעבודה בגובה, ואתם מתלבטים מהי הפלטפורמה הטובה ביותר מבחינתכם. אם מדובר על כמה מטרים ספורים, אפשר להשתמש במתקני הרמה שונים, אבל מה אם לדוגמא יש צורך בעבודה בגובה של כמה עשרות מטרים? ברור שאנחנו רוצים למצוא פתרון יעיל יותר. עבור עבודה בגובה רב, פיגום תלוי היה ונשאר שיטת העבודה הטובה ביותר, הנוחה ביותר והבטיחותית ביותר. עבור אלו מכם שעוד לא ראו פיגום תלוי, נסביר מהי הפלטפורמה המיוחדת שלו. בעצם פיגום תלוי שונה מאד מפיגומים אחרים או ממתקני הרמה. ההתקנה של פיגום תלוי היא לא מלמטה למעלה אלא הפוכה - העיגון הוא למעלה, מהגג. בגג מקבעים בעצם את הפיגום, ואז מורידים אותו למטה והדבר יוצר משטח עבודה בגובה סביב הבניין.

האם פיגום תלוי הוא בטוח לעבודה?
כאשר רואים אנשים עובדים על פיגום תלוי, אנחנו לא פעם חושבים שהם אמיצים מאד. חשוב לדעת ולהבין, שהעבודה על פיגום תלוי דורשת הכשרה מסוימת, כמו כל הכשרה של עבודה בגובה למעשה. על העובדים לעבור הכשרה מיוחדת, וכמובן לעלות עם הציוד המתאים.

אחד מהיתרונות המרכזיים של פיגום תלוי, הוא העובדה שהוא יוצר משטח עבודה רחב יחסית. כך יכולים לעלות עליו מספר אנשים ביחד עם הציוד. היום אפשר למצוא פיגום תלוי במרחבים שונים, שנעים לרוב על טווח שבין 2 מטר לאדם בודד, ועד ל12 מטר עבור קבוצה של שלושה עובדים, בנוסף לציוד העבודה שלהם.

בעבר, היה אפשר למצוא בעיקר פיגום תלוי ידני. כלומר, האנשים על הפיגום היו שולטים בעצמם על גובה הפיגום, בעזרת משיכות שונות בחבל. היום בעזרת הפיתוחים הטכנולוגיים השונים, אפשר למצוא גם פתרון מיוחד ונח של פיגום תליו המונע על בסיס חשמל. כך השליטה היא הרבה יותר נוחה ומדויקת. אין מה לחשוש במקרה של הפסקת חשמל - פיגום תלוי איכותי הוא בעל מנגנוני בלימה אוטומטיים, והפעלה של שליטה ידנית במידת הצורך. כלומר, מדובר בפתרון מעולה ונח לעבודה בגובה רב. אז איפה אפשר להשיג אותו?

הפיגומים האיכותיים של ג'יני במות הרמה
חברת ג'יני במות הרמה מציעה גם לכם לקנות או לשכור פיגום תלוי חשמלי איכותי במיוחד. חברת ג'יני במות הרמה היא נציגה בלעדית בארץ של חברת Stors הצ'כית, הנחשבת למובילה בעולם בייצור של פיגום תלוי. הפיגומים שג'יני במות הרמה משווקת הם מקצועיים, בטיחותיים במיוחד, ועומדים בכל התקנים הישראליים והאירופאים כאחד. פיגום תלוי של ג'יני במות הרמה אף יציג בפניכם הודעות התראה במידה ויש עליו עומס יתר, והוא כולל את כל מנגנוני החירום והבלימה הנדרשים על פי חוק - ואף מעבר לכך.

כלומר, עבור עבודה בטיחותית על פיגום תלוי לא צריך להמתין עוד. פשוט יוצרים קשר עם חברת ג'יני במות הרמה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עגלות הרמה הידראוליות


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פיגום תלוי

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה