אין ספק כי אחת הבעיות המרכזיות ביותר של הענפים השונים במדינת ישראל אשר עוסקים בעבודות בגובה הוא נושא הבטיחות. יותר ויותר מקרים של נפילות מגובה וכמו כן תאונות אשר ניתן למנוע אותן בנקל. כל מה שנדרש הוא הציוד האיכותי ביותר וכמו כן הייעוץ המקצועי של אנשי המקצוע של חברת ג'יני במות הרמה. לרשות חברה זו ציוד איכותי ביותר עם תו תקן ישראלי.

מה היא המשמעות של עגלות ההרמה? מה חשוב לדעת לפני בחירת עגלת הרמה כזו או אחרת? מה היא הייחודיות של עגלות ההרמה של חברת ג'יני במות הרמה?

עגלות הרמה הידראוליות של חברת ג'יני במות הרמה נחשבות לעגלות מובילות בתחום זה. עגלות המיוצרות אצל טובי היצרנים בעולם וכמו כן נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר לייצורן של אותם עגלות הרמה הידראוליות.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי אותן עגלות הרמה הידראוליות מצריכות מפעילים מוסמכים. על פי התקנות של מדינת ישראל הפעלת כל המתקנים הללו ודומיהם מצריכה הדרכה. שימוש העגלות הרמה אלו יכולות לסייע רבות לכל המעוניין לעבודות גובה, זה נכון לאתרי בניה, מחסנים, מפעלים וכיוצא בזה.

בחברת ג'יני במות הרמה עושים את מירב המאמצים על מנת להעניק את השירות המקצועי ביותר בתחום זה. ליווי, הדרכה וייעוץ לאורך כל הדרך וכמו כן אחריות מלאה על כל סוגי המוצרים.

רמפה חשמלית? נסו את הרמפות של חברת ג'יני במות הרמה!
ברכישת רמפה חשמלית או כל מיני סוגים אחרים של אמצעים לעבודות בגובה חשוב לדעת כי אכן המוצר ישרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות. לחברת ג'יני במות הרמה הפועלת בתחום זה למעלה מעשרים שנים ישנם הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים ביותר הצועדים עם חברת ג'יני במות הרמה יד ביד לאורך שנים ארוכות.

מכירת מתקני הרמה? רק בחברת ג'יני במות הרמה!
בחברת ג'יני במות הרמה ניתן למצוא מגוון עשיר ומרשים ביותר של ציוד בטיחותי לעבודות בגובה. בין היתר מכירת מתקני הרמה לגבהים שונים וכמו כן התקנת קווי חיים ורשתות בטיחות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פיגומים להשכרה מחירים
עגלות הרמה הידראוליות


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 עגלות הרמה הידראוליות

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה