איך עושים שימוש בטוח במלגזונים חשמליים? מה היא המשמעות של בחירת אנשי המקצוע המעולים ביותר לייעוץ בנושא המלגזות? עד כמה חשובה לכם הבטיחות בעבודה? למה לבחור בשירותיהם של מומחי חברת ג'יני במות הרמה?

כל סוג של עבודה אשר היא מעל לגובה הקרקע יש מה מן הסיכון. הרבה מאוד תאונות מתרחשות ברחבי הארץ באתרי הבנייה השונים, במרכזים לוגיסטיים וכמו כן במפעלים ובכל מקום אחר הדורש להעלות אנשים או תכולות לגובה. את הנזקים, הפגיעות ברכוש ובנפש ניתן בהרבה מאוד מקרים למנוע או לפחות לצמצם באופן משמעותי ביותר. כל מה שנדרש הוא ציוד איכותי ומשובח המותאם לתנאים ולצרכים של העוסקים בדבר.

אין ספק כי עם עומדים בהוראות היצרן של אותו מלגזון חשמלי או של כל ציוד הרמה אחר הסיכון לנזק הוא נמוך ביותר. מתקני הרמה אלו עוברים את כל המבדקים והמבחנים וכמו כן מקבלים את תו התקן הישראלי. כמו כן חברת ג'יני במות הרמה מייבאת ומשווקת ציוד הרמה אשר מיוצר אצל טובי היצרנים בעולם.

חברת ג'יני במות הרמה יעניקו לכל לקוח את ההסבר והפירוט המדויק ביותר של התכונות של אותו מלגזון חשמלי. חשוב מאוד לדעת ולהכיר את היתרונות של כל כלי וכלי. חשוב לדעת מה הם התנאים בהם ניתן יהיה להפיק את המיטב מאותו מלגזון חשמלי. כמו כן הסבר מפורט לגבי אופן החזקתו והטיפול המומלץ במלגזון.

מכירת מלגזות? נסו את המלגזות של המומחים לתחום!
לחברת ג'יני במות הרמה ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנים בתחום שיווק המלגזות וציוד ההרמה. מכירת מלגזות ללקוחות עסקיים וחברות גדולות לצד לקוחות פרטיים. שירותי החברה כוללים בין היתר גם השכרת ציוד. שירות אישי ומקצועי ביותר. בחברה זו מועסקים כ-40 עובדים.

מלגזות חשמליות? לא רק!
עם השנים חברת ג'יני במות הרמה הלכה התפתחה ונוספו אל סל מוצרי החברה עוד מוצרים רבים ואיכותיים ביותר. ניתן למצוא מלגזות חשמליות, מנופי הרמה, רמפות, מלגזות טלסקופיות, עגלות הרמה הידראוליות, פיגומי אלומיניום, פיגומים תלויים ועוד. אחריות מלאה ומחירים אטרקטיביים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
במות הרמה להשכרה


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מלגזון חשמלי

מלגזון חשמלי
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה