אחד החלקים המסובכים והמסוכנים ביותר במפעלים השונים, במחסנים, באתרי הבניה ובעוד מקומות היא עבודה בגובה. לעיתים זה יכול להיות משא כבד אשר צריך להגיע אל הקומות העליונות ולעיתים יש לשנע לשם צוות עבודה כזה או אחר על מנת להשלים את המלאכה. עבור רבים וטובים עבודה כזאת עשויה להיות מסוכנת מאוד. אנו שומעים מידי יום על פועל בניין שנפל או על משא כבד שצנח מגובה רב וגרם לנזק. בחירת הציוד המתאים ביותר עבורכם הוא המתכון הבטוח לעבודה בטוחה.

איך משתמשים במלגזות טלסקופיות? מי יכול לעשות שימוש במלגזות אלו? מה היא המשמעות של שימוש במלגזות טלסקופיות? אילו עוד סוגים של שירותים ניתן למצוא בחברת ג'יני במות הרמה?

מלגזה טלסקופית היא בהרבה מאוד מקרים הפתרון היעיל והמעולה ביותר. לחברת ג'יני במות הרמה יש את כל האמצעים הנדרשים על מנת להתאים עבורכם את המלגזה המעולה ביותר. כאמור לפני בחירת מלגזה טלסקופית חשוב מאוד לבחון היטב את תנאי העבודה בשטח. חשוב מאוד להבין מה הוא המשקל אשר יש לשנע כלפי מעלה או להוריד למטה, חשוב מאוד להבין האם ישנה גישה יציבה דיו על מנת לא לסכן יתר על המידה את הפועלים ואת הסביבה כולה. מלגזה טלסקופית וכמו כן כל שאר המוצרים שיש לחברת ג'יני במות הרמה להציע עברו את כל הבקרות וכמו כן עומדים בדרישות לקבלת תו תקן ישראלי.

מלגזות להשכרה? למה לבחור במלגזות של חברת ג'יני במות הרמה?
אין ספק כי לא ניתן להתפשר על פחות מהטובים ביותר לטובת השכרתה של מלגזה. מלגזות להשכרה ברמת איכות גבוהה ביותר לשביעות רצון הלקוחות. לחברת ג'יני במות הרמה ישנם לקוחות המגיעים מכל רחבי הארץ וביניהם ניתן למצוא חברות ענק וארגונים גדולים לצד לקוחות פרטיים.

מלגזה חשמלית? מה עוד ניתן למצוא בין מוצרי חברת ג'יני במות הרמה?
לחברת ג'יני במות הרמה מבחר מרשים וגדול של מוצרים. מלגזה חשמלית, עגלות משא ידניות, מנופי הרמה, רמפות חשמליות ועוד. אחריות מלאה, אמינות ושירות אישי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עגלות משא ידניות


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מלגזה טלסקופית

מלגזה טלסקופית
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה