מעוניינים לשפץ מבנה, להתקין בו דברים בגובה, לצבוע או לבצע כל פעולה אחרת בגובה? בשביל זה אתם צריכים להשתמש בפיגומים אלומיניום, מדובר בפיגומים הטובים ביותר בהם ניתן להשתמש לצורך עבודות בגובה. אלו הפיגומים בהם נהוג להשתמש הן בבנייה ושיפוצים וכן בהתקנת אלמנטים שונים בגובה.

הקמת פיגומים היא פעולה יחסית פשוטה, אך היא דורשת תשומת לב לפרטים רבים, בראש ובראשונה לאלמנט הבטיחותי, מאחר ואנשים אמורים ללכת עליהם, לטפס מפיגום אחד לשני, הם אמורים לשאת משקלים כבדים, הרי שהבטיחות היא הגורם החשוב ביותר בתהליך.

חשוב לומר, לפני שמתחילים בתהליך של הקמת פיגומים, יש לדעת מה הם הוראות הבטיחות והתקנים הנדרשים בנושא, זה נכון לגבי אישורים והרשאות אשר נדרשים לצורך הקמת הפיגומים, כמו כן יש צורך בביטוחים שונים שנדרשים לשם כך, בוודאי אם מדובר בהקמת פיגומים בשטחים כבדים ציבוריים.

מן הסתם, יש לוודא שהפיגום מוקם בצורה יציבה, לשם כך יש לבנות קומה אחר קומה ולבדוק אותן היטב. נקודה נוספת חשובה בהיבט הבטיחותי היא, קשירת הפיגום לבניין. לא משנה אם מדובר בפיגומים אלומיניום או אחרים, הרי שהפיגום צריך להיות מחובר לבניין, כך גם תהיה לו משענת, קונטרה שתחזיק אותו, כך גם יהיה ניתן לצאת מתוך הבניין אל הפיגום וכן להיכנס אליו ממנו, וכן הוא לא יתפוס שטח מיותר ויצור חלל ריק בינו לבין הבניין.

יש לציין שבכל מקום בו מתבצע תהליך של הקמת פיגומים, צריך להיות מנהל עבודה שיהיה אחראי על כך. חברות בנייה מחזיקות בדרך כלל גורם מוסמך שידע לנהל את התהליך, לפקח עליו ולוודא שהוא נעשה בצורה מקצועית ובטיחותית. המנהל גם יהיה אחראי על תהליך פירוק הפיגומים במידת הצורך. הפיגומים יפורקו רק אחרי שכל הבנייה או השיפוץ יושלמו, ולא יהיה צורך בהם עוד. כמובן שכל זה יתבצע רק אחרי שיתקבלו כל האישורים הנדרשים לכניסה למבנה.

תהליך של הקמת פיגומים הוא תהליך מאוד ברור, אסור לסטות ממנו או לשנות אותו, לכן חשוב שנקפיד לעמוד בתוכנית ולעשות את זה כמו שצריך, כך לא נצטרך להתמודד עם מחדלים בטיחותיים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מכירת פיגומים והקמתם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. צוות ג'יני במות הרמה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אנחנו נציע לכם פתרונות יעילים ואיכותיים. זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת פיגום נייד
מכירת פיגומים

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מכירת פיגומים

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה