במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינויים מרחיקי לכת בתחום של הרכבת פיגומים. אם בעבר היינו רגילים לראות פיגומי עץ ישנים, כאלה שעדיין אפשר למצוא בלא מעט מדינות עולם שלישי בעיקר, מדובר בפיגומים מאוד לא בטוחים ומאוד לא נוחים לעבודה, הרי שעם השנים אנחנו יכולים לראות שיפור ניכר בתחום של פיגומים.

לא משנה אם אלו פיגומים שמיועדים לצורך השכרה או רכישה, פיגומים שמיועדים לשיפוץ או לבנייה. השיפורים בתחום הפכו את הפיגומים להרבה יותר בטיחותיים, נוחים לעבודה, קלים לתפעול, ובאופן מפתיע או שלא, הם גם הרבה יותר נעימים לעין בחזית החיצונית. אנחנו יכולים למצוא כיום לא מעט מבנים עם פיגומים אשר מכוסים בשלטי חוצות גדולים, ובכך הבניין נהנה מהכנסה כספית מסוימת ומצד שני, הציבור שעובר ליד המקום, לא רואה את הפיגומים ואת השיפוץ, אלא רואים במקום זה שלט פרסום צבעוני.

דוגמא טובה להתקדמות בתחום הפיגומים, הוא פיגום אלומיניום. מדובר על פיגום שסך יתרונותיו גדול מאוד, ראשית, הוא חזק מאוד ויכול לשאת משקלים כבדים גם של בני אדם וגם של מכשירים וכלים, שנית, הוא נייד, קל להרכיב ולפרק אותו, להעביר אותו ממקום למקום, דבר חשוב מאוד בתחום של השכרת פיגומים במיוחד, שלוש, הוא יציב מאוד ויכול לעמוד על סוגי קרקע שונים כך שניתן לעבוד איתם בצורה נוחה ובטוחה.

נקודה נוספת שקשורה לפיגום אלומיניום ומבטא עד כמה מדובר בהתקדמות בתחום זה, הרי ניתן להשתמש בפיגום אלומיניום לצרכים רבים, הן מחוץ הן בתוך המבנה. כפי שאנחנו יכולים לראות, היום נהוג להזמין השכרת פיגומים לצרכים מגוונים, החל מבנייה, שיפוץ, תיקון חיצוני, צביעה, התקנה של ציוד בגובה, לצורך מיקום אמצעי הגברה ותאורה או לכל צורך אחר עבור שימושים בגובה. מאחר ולא תמיד ניתן להשתמש בסולמות ולא תמיד אפשרי להשתמש במנופים טלסקופים או מנופים אחרים.

לפני סיום חשוב להבהיר, הרכבת פיגומים נעשית על ידי אנשי מקצוע ולא על ידי כל אחד, לכן חשוב שאנחנו נשכור פיגומים על ידי חברות מקצועיות שיש להן צוותים מובילים בתחום.

דוגמא לחברה כזו, אתם יכולים למצוא אצלנו, בג'יני במות הרמה, חברה מובילה בהשכרת פיגומים כולל פיגום אלומיניום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להשכרת פיגומים והרכבתם. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע בנושא, כולל המלצות על סוגי פיגומים מסוגים שונים לכל עניין וצורך, הפיגומים שלנו הם איכותיים ומומלצים מאוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פיגומים ניידים
השכרת פיגומים

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרת פיגומים

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה