מעוניינים להשכיר פיגום נייד למבנה לצורך בנייה או שיפוץ?  מעוניינים לקנות פיגומים לעסק? זה הזמן לדעת כיצד עושים את זה בצורה נכונה וחכמה. חשוב לזכור, הפיגומים בהם תשתמשו הם אלו שיעזרו לכם לבצע עבודות שונות בגובה, לעיתים אין ברירה אלא להשתמש בפיגומים ולכן חשוב להשקיע מעט מחשבה וכסף, בשביל לרכוש פיגומים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

אז כיצד שוכרים פיגומים או כיצד קונים פיגומים בצורה נכונה? לפני שנציג מספר נקודות פרטניות ומהותיות, חשוב מאוד ללמוד את הנושא, לקרוא עליו, לדעת אילו פיגומים קיימים בשוק, מה ההבדל בין פיגום נייד לפיגום רגיל, בין פיגום ברזל או עץ לבין פיגום אלומיניום וכן עוד. כל פרט יכול לעזור לכם, כל פרט מידע יכול ללמד אתכם לא מעט ולהקל עליכם בתהליך הרכישה.

כעת נעבור לנקודות שיש לבדוק כשמחליטים על השכרת פיגום נייד או רכישה. דבר ראשון שיש לבדוק הוא, כמה קומות של פיגומים נצטרך ומה הגובה שלהם. כמובן שכמות הקומות תימדד על פי כמות הקומות בבניין, ובכמה קומות אנחנו צריכים לטפל. ההמלצה היא להתקין את כל הפיגומים בבת אחת על מנת שלא נצטרך לחזור שוב ושוב על הפעולה. פירוק הפיגומים יתבצע אך ורק בסוף תהליך הבנייה או השיפוצים.
נקודה נוספת שצריך לבדוק היא מידת הבטיחות של הפיגומים, לשם כך עלינו לדעת מאיזה חומרים מורכבים הפיגומים, מה מידת החיבור והתיאום ביניהם ועוד, כמו כן עלינו לדעת כיצד קושרים את הפיגום לבניין, על מנת שיהיה יציב וחזק ולא תהיה איתו שום בעיה.

עוד נקודה שיש להתייחס אליה היא, סוג המשטח עליו עומד הפיגום. כאשר בודקים את המשטח, אפשר לדעת כיצד לחבר את הפיגומים לקרקע, דבר הכרחי לצורך בטיחות הרכבת הפיגום. חשוב לציין, שלעיתים נדרשת עבודת שטח קצרה בשביל שיהיה ניתן להרכיב את הפיגום כמו שצריך.

מלבד כל זה, חשוב לבדוק מי זו החברה אשר ממנה אתם שוכרים את הפיגום, מה האחריות והביטוח שהיא מעניקה לכם, האם מדובר בחברה מקצועית ומנוסה אשר אתם יכולים לסמוך עליה.

לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו לג'יני במות הרמה, לקבל את כל המידע הנדרש אודות השכרת פיגומים נייד וכן פיגומים מסוגים אחרים. אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי, מידע מקיף והצעות מחיר אטרקטיביות. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום דרך האינטרנט ובטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת מנופי סל
השכרת פיגום נייד

נשמח להעניק לכם

 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרת פיגום נייד

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה