לא פעם כשאנחנו הולכים ברחוב, אנחנו יכולים לראות כיצד מכשירים שונים מרימים אנשים לקומות שונות וכן ציוד ומכשירים. זה מתבצע באמצעות אמצעים משוכללים של ציוד שינוע והרמה, בין היתר מדובר על מנופי סל ומעמיס טלסקופי.

מדובר בציוד משוכלל, שמאפשר באמצעות יכולות טכנולוגיות להרים אמצעים שונים לגובה. השימוש בציוד זה נעשה באמצעות מעמיסים טלסקופים ייחודים, אשר מאפשר להרים ציוד כבד וכן מנופי סל אשר מאפשרים להרים עובדים לביצוע עבודת בגובה.

ההבדלים בין שימוש במעמיס טלסקופי או השכרת מנופי סל לבין פיגומים אשר מוכרים בשימוש לצרכים שונים, הם רבים. ראשית, אנחנו יכולים לראות פיגומים בעיקר כשמדובר בעבודות שיפוצים או בנייה. מדובר בעבודות שמתבצעות לאורך זמן ארוך, ואז אין זה נכון להשתמש במעמיס טלסקופי או השכרת מנופי סל, מאחר ומדובר באמצעי שצריך להשתמש שוב ושוב. שנית, השימוש בפיגומים הוא בדרך כלל לאורך גזרה רחבה יותר, כלומר רוחב הרבה יותר גדול, זאת להבדיל ממנופי סל או מעמיסים שצריך להשתמש בהם לנקודות ספציפיות יותר.

נקודה שלישית שצריך להתייחס אליה היא עצם זה, שהשימוש בפיגומים אפשרי גם בתחום המבנה וגם מחוץ למבנה. למשל במקרים של צביעה, או עבודות בחדרים עם תקרה גבוהה, יש להתקין פיגומים בתוך המבנה. לעיתים (כמו במקרים של כנסיות או ארמונות) נהוג להשתמש בציוד שינוע והרמה דוגמא מעמיסים או מנופים מסוגים שונים.

חשוב לומר, שימוש בהשכרת מנופי סל או מעמיס טלסקופי לא נעשה רק במקרים של שיפוצים ובנייה, להיפך, הם נעשים יותר במקרים של עבודות בגובה, כולל הובלות (למשל במקרים שצריך להוריד כלים ומכשירים מקומות גבוהות לקרקע), כך ניתן לבצע זאת מבלי שיהיה צורך להוריד את החפצים השונים באופן רגלי או דרך המעלית. כמו כן שימוש באותם אמצעים נעשה במקרה שיש צורך לבצע עבודות ציבוריות או פרטיות בגובה, למשל תיקון עמודי חשמל, התקנת שלטים, עבודות בגג ועוד. כמובן שבכל מקרה של השכרת מנופי סל או ציוד שינוע והרמה אחר, יש לוודא שמדובר במכשירים שניתן להשתמש בהם בצורה מקצועית ובטוחה.

לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו, ג'יני במות הרמה, ולקבל הצעות מחיר ייחודית. אצלנו תוכלו ליהנות משורה ארוכה של מנופי סל וציוד אחר לשינוע והרמה. אצלנו תוכלו לקבל מידע רב ומקצועי, צוות איכותי שישמח לעמוד לרשותכם וכמובן מגוון רחב של הצעות מחיר אטרקטיביות שיכולות להתאים לכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
במות הרמה להשכרה

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרת מנופי סל

השכרת מנופי סל
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה