כל מי שמעוניין לבנות מבנה חדש או לשפץ מבנה ישן צריך, כידוע, להשתמש בפיגומים, על מנת שהוא יוכל לטפס מקומה לקומה, על מנת שיוכל לעבוד בחזית של המבנה. לשם כך עומדות בפניו שתי אפשרויות, לרכוש פיגומים או לחפש אופציה להשכרה פיגומים.

האופציה השנייה היא כמובן אידיאלית יותר, שכן מי שבונה או משפץ, לא זקוק לפיגומים ביום יום, הוא לא צריך אותם ואין לו מה לעשות איתם. לכן משתלם לו יותר לבדוק אופציה של השכרה פיגומים.

להבדיל מפיגומים רגילים שבנויים מעצים ומוטות ברזל, הרי שהשכרת פיגום מאפשרת ליהנות מאופציה של פיגום נייד להשכרה מאלומיניום. מדובר על פיגום שניתן להרכבה מהירה וכן לפירוק כמובן. מלבד פיגומים אלו, ניתן להשתמש גם בפיגומים מסוגים אחרים, החל מפיגומי טלסקופ, פיגום תלוי ועוד מגוון רחב של סוגי פיגומים בהתאם לסוג העבודה וכן לאופי המבנה.

השכרת פיגום יכולה להתבצע במגוון רחב של צורות,מה שברור הוא, לפני שבוחרים פיגום מתאים, יש לבדוק שהוא אכן עונה לצרכים של הבנייה או השיפוץ, כמו כן יש לבדוק האם הוא מתאים לשטח המבנה, לגובה שלו, וכן צריך לבדוק האם הפיגום יכול להכיל את המשקל שצריך להעמיד עליו, הן מבחינת בני אדם והן מבחינת המכשירים השונים. כמו כן יש לוודא שניתן לעבור מפיגום לפיגום בצורה קלה ופשוטה.

נקודה חשובה נוספת שיש לבחון כשבוחרים פיגום נייד להשכרה היא, שטח הפיגום. מן הסתם השטח צריך להיות רחב מצד אחד, על מנת שיהיה ניתן להתהלך עליו בקלות, מצד שני, צריך לוודא שהפיגום לא תופס שטח נרחב באזור, אחרת זה עלול להפריע בתהליך העבודה.

עוד נקודה שצריך לבחון זו הבטיחות של הפיגום. בשביל שהפיגום יעמוד כמו שצריך, ויהיה ניתן להשתמש בו לצרכים שונים, הוא חייב להיות בטוח, לא רק במובן של יציבות, אלא גם שיהיה ניתן להשתמש בו מבחינת חשמל, הגנה מפני התחממות, הוא צריך להכיל התקני בטיחות שונים ועוד. כל דבר יכול לעזור ולהועיל בשביל להקל בתהליך העבודה הכולל.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות השכרה פיגומים, זה הזמן לפנות אלינו, ג'יני במות הרמה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט או בטלפון והצוות שלנו ישמח לספק לכם את כל המידע אודות פיגומים מכל הסוגים. אצלנו תוכלו לקבל מידע נרחב אודות השכרת פיגום לצרכים שונים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת פיגומים
השכרה פיגומים

נשמח להעניק לכם

 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרה פיגומים

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה