במת הרמה לכיסוי יעיל של השטח
עבודה בגובה דורשת מאיתנו לא מעט הכנה קודם לכן. הכשרה של העובדים, רכישה או השכרה של ציודה בטיחות המתאים, ועוד ועוד דברים שונים. כמובן שלפני הכל, כדאי גם לראות שיש לנו פלטפורמה מתאימה לצורך עבודה בגובה. היום הפתרון של במת הרמה, יכול להתאים ככל הנראה גם עבורכם! מהי למעשה במת הרמה, ובמה היא שונה מפתרונות הרמה אחרים?

במת הרמה בעצם מתבססת על כלי רכב מונע, שכאשר הוא עוצר ניתן להעלות על הבמה שמחוברת אליו כשני אנשים וציוד עבודה, ולהעלות אותם מעלה. העלייה של במת הרמה מתרחשת לרוב בצורה אנכית ישרה. אז מה היתרונות בעבודה על במת הרמה?

היתרונות המיוחדים של במת הרמה
היתרון המרכזי ביותר של במת הרמה, הוא בשטח הרב שהיא מכסה. למה הכוונה בעצם? אם אנחנו משתמשים בפתרון הרמה אחר, לרוב יהיה צורך אולי שנעבור לשטח אחר, על מנת לטפל בו. החוק במדינת ישראל קבע תקנות נוקשות במיוחד למעבר ממשטח של מתקן הרמה למשטח אחר. אם אתם פשוט לא רוצים להתעסק בכל הנושא הזה, במת הרמה יכולה להיות פתרון יעיל מאד. במת הרמה תאפשר לכם לעבוד לרוחב בצורה נוחה, בטיחותית ויעילה.

כמובן שבזמן העבודה עם במת הרמה, אפשר גם לשנות את הגובה שלה. רוב במות ההרמה עצמן, מבוססות על מנגנון הרמה שנקרא "מספריים", בשל המראה המוצלב שלו. מנגנון זה מאפשר עליה וירידה בטיחותית, עם מנגנוני בלימה במידת הצורך. כמובן שבזמן העבודה על במת הרמה לא מסיעים את הרכב עצמו.

היום, מגזרים שונים מגלים את יתרונות השימוש של במת הרמה. כמובן שבתחום הבניין והשיפוצים, השימוש הוא נרחב מאד. גם במגזרים אחרים כמו לדוגמא מגזר החקלאות מתחילים להבין את יתרונות השימוש בבמת הרמה. כמובן שעדיין יש פתרונות איכותיים אחרים כמו פיגומים, או מתקני הרמה מסוג שונה, אבל אם אתם רוצים ששני אנשים יוכלו לעבוד במקביל, ולחסוך בהוצאות - אין ספק כי במת הרמה היא הפתרון המושלם עבורכם.

במת הרמה להשכרה או קניה של ג'יני במות הרמה
כמו שאתם יודעים, בעבודה בגובה עם במת הרמה (או כל פלטפורמה אחרת), יש מילה אחת שעומדת לנגד עינינו - בטיחות. כשאתם פונים אל חברת ג'יני במות הרמה, אתם מן הסתם כבר מבינים שאנחנו רואים אתכם עין בעין. בג'יני במות הרמה, אנחנו דואגים להשכיר ולמכור מתקני הרמה שונים שכולם בטיחותיים. כמובן שהדבר נכון גם לגבי במת הרמה. אצלו תוכלו למצוא סוגים שונים של במת הרמה, בהתאם לצרכים שלכם. כל במת הרמה שתשכרו או תרכשו מאיתנו היא בטיחותית לשימוש, ותאפשר לכם לעבוד בראש שקט.

לא צריך להמשיך ולחפש פתרונות נוספים. פשוט פונים לג'יני במות הרמה - ואפשר לצאת לדרך!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
במות הרמה להשכרה

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במת הרמה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה