במות הרמה לעבודה בטוחה בגובה
לא פעם, אנשים נדרשים לבצע עבודות שונות מעל פני האדמה. מדינת ישראל, קבעה תנאים מחמירים למדי לעבודה בגובה, ואלה נמצאים בתוך תקנות הבטיחות בעבודה התשנ"ג-1992. כחלק מתקנות אלו, מצוין בדיוק באילו תנאים מותר לבצע עבודה לגובה, ובאיזה מכשור יש להשתמש. מעבר לפירוט על הציוד הנלווה (כמו רתמת בטיחות, נעליים לא מחליקות וכו'), חשוב מאד לשים לב באילו במות הרמה אתם עושים שימוש. במות הרמה הן למעשה הפלטפורמה שבעזרתה אתם יכולים לשנע את העובדים שלכם למעלה, ולדאוג שהם יעבדו באווירה בטיחותית. אז איך אפשר לדעת שאנחנו עובדים עם במות הרמה איכותיות?

בוחנים במות הרמה מכל כיוון
במות הרמה חייבות לעמוד בתקנים של משרד התקנים. זה כמעט ברור מאליו. אולם מעבר לכך, כדאי שתבדקו שבמות ההרמה שאתם שוכרים או רוכשים, עומדים גם בסטנדרטים שמותאמים לכם. לא פעם, אנחנו צריכים במות הרמה בשטח שהוא לאו דווקא מישור אורבאני. יש לא מעט פעמים בהם נצטרך לעבוד לגובה גם בתנאי שטח. לשם כך, הבמה צריכה להיות מצוידת במערכת 4X4 שתתאים כמובן לעבודה בשטח.

כמובן שיש גם משמעות לגובה של במות הרמה. חשוב מאד לבדוק מה הגובה המקסימאלי שלה, על מנת שהעבודה שלכם תהיה חלקה ונקייה מתקלות. מבחינת הרישיון לנסיעה, יש צורך ברישיון מיוחד מדרגה 01. זה למעשה אותו רישיון שיש לנהגי מלגזות.

חשוב לראות לא רק מי נוהג ברכב, אלא גם מי עולה על במות הרמה. האם ידעתם לדוגמא, שעל מנת לעלות על במות הרמה יש צורך לעבור הכשרה מיוחדת של עבודה בגובה? על העובדים לעבור סדנה מיוחדת שמכשירה אותם לעבודה זו. ובכל מקרה,  כל מי שעולה על במות הרמה, חייב להיות מגיל 18 ומעלה. מעבר לכך, ראוי ורצוי לבדוק גם את מערכות החירום של במות הרמה, ובמיוחד את מערכות הבלמים שלה. ככלל, בזמן העבודה על הבמה אין להזיז אותה ולשנע אותה, אולם אם הבמה היא רחבה יחסית, כלל לא יתעורר צורך בכך בכל מקרה.

ג'יני במות הרמה​ מציעים לכם במות הרמה בטיחותיות לחלוטין
חברת ג'יני במות הרמה חרתה על דגלה את רעיון הבטיחות בעבודה. לכן, חברת ג'יני במות הרמה לא רק מציעה לכם במות הרמה להשכרה או למכירה, אלא גם מעניקה שירותי ייעוץ לעבודה בגובה. לחברת ג'יני במות הרמה יש צוות צעיר ודינמי, ולכן הם מביאים רעיונות חדשים, מקוריים, וכמובן מעל לכל - בטיחותיים במיוחד. כידוע, עבודה בגובה נתונה ללא מעט מגבלות, אבל בעזרת במות הרמה של ג'יני פתרונות הרמה, העבודה הופכת להיות הרבה יותר פשוטה, בטוחה ומקצועית.

בואו ליצור קשר עם חברת ג'יני במות הרמה, ותיהנו מעבודה שקטה בגובה, ללא כל חשש.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
במת הרמה

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במות הרמה לעבודה בטוחה בגובה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה