כל מי שעובד בגובה, מכיר בצורך של במות הרמה. ישנם אנשי מקצוע אשר עושים שימוש קבוע של במות הרמה במהלך שגרת העבודה שלהם. מדובר בתיקון או תפעול של רשתות דיגיטליות, עבודות חשמל בגובה, התקנת שלטי חוצות, גיזום עצים ועוד.

חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה פועלת בתחום השכירות והמכירה של במות הרמה, במת הרמה מספריים, מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים. בנוסף, 'ג'יני במות הרמה' מציעים מגוון גדול של אמצעי הרמה למכירה ולהשכרה כולל במה הרמה, במת הרמה למכירה, במת הרמה מספריים ועוד.

אצלנו ב'ג'יני במות הרמה ניתן לקבל יעוץ והכוונה לגבי במה הרמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. 'ג'יני במות הרמה' היא חברה מקצועית שדואגת לבטיחות ולאספקת במות הרמה איכותיות למגוון צרכים. אין עוררין כי הדבר החשוב ביותר בעבודה בגובה היא הבטיחות. נפילה מגובה היא דבר מסוכן מאוד ועלול להביא לאסון, לכן מאוד חשוב ממי אתם לוקחים במת הרמה למכירה.

חברת 'ג'יני במות הרמה' מקפידה על תקני בטיחות מן המחמירים ביותר ומבצעת בדיקות בטיחות ותקינות תקופתיות ושוטפות כדי להבטיח את הבטיחות של כל הציוד שנמצא ברשותה. חברת 'ג'יני במות הרמה' מציעה קטלוג מוצרים מפואר עבור כל מי שמעוניין לבצע הזמנה של במות או ציוד הרמה. הציוד שלנו מוצע לעסקים שונים בכל סדרי גודל, לחברות שונות, לגופים ציבוריים ולאנשים פרטיים. ישנם סוגים שונים של במות הרמה, לכן בפנייתכם אלינו, נוכל לעזור לכם להתאים במה או ציוד לצרכים האישיים שלכם. חברתנו פועלת שנים רבות בעזרת צוות מיומן ומקצועי ומציעה ללקוחותיה שרות מכירה והשכרה, תמיכה טכנית ותפעולית, פתרון תקלות ועוד.

כל זה על מנת שתוכלו להפיק את המיטב התועלת מהציוד שתרכשו או תשכרו. חברת 'ג'יני במות הרמה' מחזיקה צי של בציוד חדשני ומשכולל שעונה על מגוון צרכים של עבודה בגובה ועומד בתקני בטיחות. אנו מקפידים הקפדה יתרה על כך שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ושבעי רצון מתחילת התהליך ועד לסיומו. לנו יש את המגוון הרחב ביותר של פתרונות יעילים ובטיחותיים. 
 
 


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במות הרמה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה