במות הרמה להשכרה

היום במות הרמה ככלל הן פתרון בטיחותי מאד לעבודה בגובה, והן מספקות גם הגנה טובה לכל העובדים.
בואו נבחן יותר מקרוב את השירות של במות הרמה להשכרה, ונבין איך הן עוזרות בעבודה לגובה.
עבודה יעילה יותר בעזרת במות הרמה להשכרה
יכול להיות שיום אחד החברה שלכם תקבל הזמנה מיוחדת, ותצטרכו לבצע עבודה בגובה של כמה מטרים מעל האדמה. יש היום כל מיני פתרונות אפשריים לעבודה בטיחותית בגובה. אחד מהפתרונות הנוחים ביותר הם לפנות אל חברה שנותנת שירות של במות הרמה להשכרה. הפלטפורמה של במות הרמה להשכרה יכולה להיות גם נוחה, אבל יותר חשוב מכך - בטיחותית מאד.

צורת העבודה על במות ההרמה
כשאתם פונים לחברה שמציעה לכם במות הרמה להשכרה, כדאי כמובן לברר כמה פרטים קודם לכן על הבמות. לאיזה גובה הן מגיעות, כמה אנשים יכולים לעבוד עליהן (לרוב הסטנדרט הוא שני אנשים + ציוד), והאם הן מותאמות לתנאים המיוחדים של העבודה שלכם. חשוב לציין, שכשמדובר על תנאים מיוחדים, לא מדובר על כל תנאי באשר הוא. החוק במדינת ישראל לדוגמא, מכריח אותנו לעבוד על במות הרמה להשכרה אך ורק כאשר מזג האוויר הוא נאה וחמים, ואין גשם או רוח. תנאים מיוחדים אם לדייק, הם יותר בשל תנאי השטח עצמם. לדוגמא אם יש צורך לעבוד בגובה, בשטח של כורכר למשל. יש היום במות הרמה להשכרה שמתנהגות ממש כמו רכב 4X4, ויכולות להתאים לצורך זה.

 יש גם במות הרמה להשכרה שהן מעין שילוב בין במות הרמה לזרועות הרמה. מדובר למעשה על במת הרמה נגררת, שמתקבעת לשטח. היא מספקת את היציבות של במה, אבל גם את הגמישות של זרוע הרמה. חשוב לציין, כי על במות הרמה להשכרה מסוג זה, יש לרוב מקום לאדם אחד בלבד.

מובן שלפני שאתם פונים לחברה שמספקת שירות של במות הרמה להשכרה, חשוב לוודא כמה תקנות קודם לכן. הצוות שלכם שיעבוד בגובה צריך לעבור הכשרה מתאימה, ולעלות עם ציוד הבטיחות הנדרש על פי חוק. כך תוכלו לקיים עבודה טובה באווירה בטיחותית.

 הציוד המקצועי של ג'יני במות הרמה
אם אתם מחפשים במות הרמה להשכרה, הגעתם למקום הנכון! חברת ג'יני במות הרמה, נותנת שירות מקצועי ואיכותי של במות הרמה להשכרה. אבל אצלנו לא תמצאו רק את הבמות הטובות ביותר בשוק, אלא גם צוות מקצועי שישמח לייעץ ולעזור לכם בכל שאלה. אנחנו בג'יני במות הרמה מאמינים שלא מספיק לתת את הכלי עצמו. צריך גם להנחיל את הידע המתאים. תוכלו למצוא אצלנו במות הרמה להשכרה מסוגים שונים, בהתאם לצורכי העבודה שלכם, ואף מתקני הרמה נוספים שנועדו להשכרה או למכירה - הכל לפי רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מתקני הרמה


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה