מהם הסוגים הנפוצים ביותר של במות הרמה? כאשר אתם שוכרים או קונים במה הרמה, אתם נדרשים לבחור את סוג הבמה מהסוגים הקיימים היום בתחום העבודה בגובה בישראל. לעבודות הפשוטות יותר לגובה, ניתן לשכור או לקנות במת הקמה מספריים. במות הרמה מסוג מספריים משמשות להרמה של ציוד בינוני לגובה מסויים והרמת עובדים לעבודות פשוטות לגובה, כגון עבודות צביעה ועבודות תיקון רשתות אלקטרוניות וסלולריות. 
 
במת הרמה נוספת היא הטלסקופית. במת הרמה טלסקופית פועלת עם זרוע המתארכת באופן חשמלי ומביאה את העובד לגובה ולמיקום הרצוי מבלי להיתקל במכשולים במידה ויש בעת ההרמה. ניתן לראות את במת ההרמה הטלסקופית בעבודות גיזום עצים וכריתת עצים לטיפול במקרים של תקלות חשמל או סיכון העוברים ושבים מענפים גדולים ומעצים הנוטים ליפול.  
 
במות הרמה ניידות
 
סוג נוסף של במות הרמה הוא במות הרמה ניידות. במת הרמה ניידת מאפשרת לשנע את הבמה ממקום למקום בצורה נוחה ומהירה. במות הרמה ניידות כוללות גלגלים חזקים המשמשים לשינוע הבמה למקום הרצוי ביעילות ובבטיחות מלאה. במות הרמה ניידות קטנות בדרך כלל עובדות על מנוע חשמלי ובמות ההרמה הגדולות והמסיביות יותר עובדות על מנוע דיזל. 
 
השכרת במת הרמה
 
אחת הדרכים להשתמש בבמת הרמה מקצועית היא באמצעות השכרת במת הרמה. ניתן לשכור במת הרמה על-פי שעת עבודה ולסיים את הפרוייקט בצורה יעילה והכי חשוב - בטיחותית. 
 
במת הרמה מספריים
 
כאמור, במת הרמה מספריים משמשת למגוון עבודות פשוטות יחסית עם אפשרות להרים ציוד במשקל בינוני לגובה. את במות ההרמה מסוג מספריים ניתן לשכור לפי שעות עבודה או לקנות את במת ההרמה במחיר המחירון של אותה שנה. 
 
במת הרמה למכירה
 
לקבלת מחיר עדכני של במת הרמה למכירה, אתם מוזמנים לפנות לחברת "ג'יני במות הרמה" הפועלת מעל ל-20 שנה ברצף בתחום במות ההרמה. מאות הלקוחות של חברת "ג'יני במות הרמה" נהנים מציוד חדיש ומקצועי של החברה למילוי המשימות של עבודה בגובה. 
 
במה הרמה של חברת "ג'יני במות הרמה"
 
בכדי להצטרף ללקוחות המרוצים של חברת "ג'יני במות הרמה", צרו קשר דרך מספר הטלפון באתר ונציג החברה יתאם עבורכם פגישה להצגת במה הרמה מהדגמים המקצועיים והחדישים ביותר של חברת "ג'יני במות הרמה". 
 

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במה הרמה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה