חברות רבות משתמשות בציוד הרמה ושינוע לצרכים שונים, השימוש יכול להתבצע בעבודה בשטח למשל באזורי בנייה, פסולת וכדומה, וכן השימוש בציוד הרמה ושינוע יכול להתבצע בשטח המפעל עצמו.

במקרה כזה הרבה פעמים רוכשים ציוד הרמה ושינוע אלא אם מדובר על עבודה בתדירות נמוכה, כזו שאפשר להסתפק בה בהשכרת ציוד הרמה ושינוע. 

הרעיון של ציוד הרמה ושינוע הוא, שניתן להשתמש בכלים האלה גם לציוד עבודה בגובה, קרי קומות גבוהות של מבנים, עצים, גגות, וכדומה, כמו כן מדובר על ציוד שניתן לשנע איתו חפצים וכלים שונים ממקום למקום. למשל, מאזור אחד לאזור השני וכן הלאה.

ציוד עבודה בגובה משמש גם לשינוע ציוד כבד, לכן משתמשים בו פעמים רבות במקרים של הובלות, כך למשל, אם אנחנו זקוקים להובלה של חפצים וכלים כבדים מקומות גבוהות, לא תמיד נוכל להשתמש במעליות ובוודאי שלא נוכל להרים ולשנע את הדברים דרך חדר המדרגות, לכן הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות ציוד לעבודה בגובה. 

כאשר אנחנו שוכרים ציוד לעבודה בגובה, עלינו לשכור גם אנשי מקצוע שמתמחים בהפעלת כלים אלו. לא מדובר בכלים מסובכים מדי, מדובר בכלים שקל לנייד אותם וכן לשנע אותם בגובה, אך על מנת להפעיל אותם יש צורך ברישיון מתאים, ורק אנשי מקצוע מחזיקים רישיון שכזה. 

ישנם סוגים שונים של ציוד הרמה ושינוע בהם משתמשים לצרכים שונים. למשל, אנחנו יכולים למצוא מנופים בגדלים שונים, מעמיסים טלסקופיים, מנופי סל, במות הרמה ועוד.

מדובר על מגוון של כלים ואביזרים שיכולים להתאים לצרכים שונים. כשאנחנו בוחרים מתקן מסוים, עלינו לבחון האם מדובר במתקן שיכול להתאים לצרכים שלנו, הן מבחינת הגובה אליו אנחנו צריכים להגיע, השטח עליו אמור לעמוד המשטח וכן יכולת השינוע שלו.

עלינו לקחת בחשבון גם את המשקל שיכול לשאת המכשיר, אחרת אנחנו עלולים לגלות שאנחנו לא יכולים להעמיס עליו את המכשירים או הציוד שאנחנו צריכים, לחילופין, אנחנו עלולים לגלות שאי אפשר להעמיס בפעם אחת את כל הציוד והמכשירים ועל כן עלינו לעשות את אותה פעולה שוב ושוב. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו אל ג'יני במות הרמה, אצלנו תמצאו מגוון מכשירים של ציוד הרמה ושינוע לפי הצרכים שלכם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והמומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור את הציוד והמכשירים שאתם צריכים. אנחנו כאן בשבילכם בכל עת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
במות הרמה להשכרה


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 ציוד הרמה ושינוע 

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה