יותר ויותר קבלנים ובעלי חברות הנדרשים לעבוד עם פיגומים, מעדיפים להשתמש בפיגומים ניידים. מדובר בפיגומים שניתן להרכיב ולפרק בקלות ויתרונם הגדול, שניתן לעשות בהם שימוש חוזר בקלות. 

השימוש בפיגומים ניידים  הולך וגובר עם השנים, הרבה בזכות העובדה שאנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקוות אשר מציעים פיגומים ניידים להשכרה או פיגומים ניידים למכירה.

חברות אשר מציעות זאת לקבלנים, בעלי מקצוע או חברות שונות, יודעות שהצורך בפיגומים הולך וגובר מטעמים שונים ובמקום להיעזר בפיגומים מסורבלים וכבדים כמו בעבר, כאלה שהשימוש בהם הוא לעיתים חד פעמי, הרי שהשימוש בפיגומים ניידים רק הולך וגובר. 

ראשית, מאוד קל להשתמש בפיגומים ניידים, שכן מאוד קל להרכיב ולפרק אותם, לא צריך לעשות הרבה בשביל זה, מדובר על פיגומים שמבריגים את החלקים השונים שלהם, אחד לשני, ובכך אפשר בעצם לחבר אותם בצורה קלה.

לכך יש להוסיף את העובדה שקל מאוד לנייד אותם ממקום למקום, מאוד פשוט גם להשתמש בהם לצרכים שונים, אפשר להשתמש בהם לצורכי בנייה, צביעה, ציור על קירות, תיקון קירות, התקנת ציוד ומתקנים בקירות, תיקון התקרה (רטיבות) ועוד. מדובר על שלל מקרים בהם הדרך הטובה ביותר לטפל במצב היא באמצעות פיגומים ניידים. 

ישנם שני דרכים באמצעותם אפשר להשתמש בפיגומים ניידים. דרך אחת, היא באמצעות פיגומים ניידים להשכרה, במקרה כזה אנחנו יכולים לשכור פיגומים ניידים על פי הצורך שלנו. אנחנו צריכים לבחון מהו הגובה המתאים, כמה רמות (קומות) של פיגומים אנחנו צריכים, מאיזה סוג, איזה רוחב ועוד.
ככל שנדע יותר על המאפיינים האלו יהיה לנו קל יותר לדעת אילו פיגומים בדיוק אנחנו צריכים. 

אופציה אחרת היא פיגומים למכירה, חברות שמשכירות פיגומים, יש להן גם מסלולים של פיגומים למכירה. לרוב במסלול זה משתמשות חברות אשר מתעסקות בפיגומים באופן קבוע. מדובר על חברות בנייה, חברות צביעה, חברות שיפוצים, חברות לתיקון קירות ותקרות, וכן חברות נוספות שמתעסקות בריהוט וכן בעבודה על הגובה.
הן יעדיפו לרכוש פיגומים ולא לשכור אותם, בשביל שיוכלו להחזיק בהן כל הזמן. 

אם גם אתם מחפשים פיגומים ניידים, במסגרת פיגומים למכירה או להשכרה, זה הזמן לפנות אלינו, ג'יני במות הרמה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של פיגומים ניידים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו כאן קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. יש לנו מגוון סוגים של פיגומים שיכולים להתאים לצרכים שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציוד הרמה ושינוע


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פיגומים ניידים 

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה