נתחיל עם החומרים מהם עשויים פיגומים לבניין. בעבר הפיגומים היו עשויים עצים, אך עם הזמן אנחנו יכולים לראות שינויים שחלו בתחום זה, כך נוצרו פיגומים ממתכת, ברזלים ואף מפלסטיק במקרים שונים.

מדובר בפיגומים שקל מאוד להרכיב אותם אחד על גבי השני, בחלק מהמקרים מדובר בפיגומים שנתחמים על ידי מעטפת חיצונית, מעטפת זו מגנה על הפועלים והעובדים מפני מזג אוויר קיצוני וכן הם מגנים עליהם מפני נפילות וחבלות. בנוסף, אנחנו יכולים לראות כיצד במבנים רבים כיום, במיוחד במרכזי הערים, עושים שימוש בפיגומים לבניין גם לצרכים פרסומיים.

כלומר, מוכרים את השטח שעל הפיגומים על מנת להתקין שלט פרסום גדול.
הרעיון הוא למכור שטחי פרסום על הפיגומים כמו היו שלט חוצות לכל דבר הכסף שנכנס מהפרסומות הולך לדיירי הבניין או לקבלנים. תלוי באיזה מועד מתבצעת העסקה, מי וכיצד עושים אותה. 

כאמור, אפשר למצוא פיגומים להשכרה ופיגומים למכירה, ההבדל ביניהם הוא בצורך שלנו. אם אנחנו זקוקים לפיגומים לעבודה חד פעמית, שיפוץ, בנייה או צביעה, אז נעדיף לבחור במסלול של פיגומים להשכרה, לעומת זאת אם אנחנו מתעסקים בתחום באופן מקצועי ואנחנו נדרשים לפיגומים לעיתים קרובות, הרי שאין לנו ברירה אלא להשתמש במסלול של פיגומים למכירה. 

את הבחירה היכן ואלו פיגומים נרכוש, עלינו לעשות בהתאם לצרכים וליכולות שלנו, כמובן שעלינו לבחור פיגומים שיתאימו לגודל המבנה מצד אחד ומצד שני עלינו לוודא שמדובר בפיגומים בטוחים, חזקים, כאלה שאנחנו יכולים לסמוך עליהם שנוכל לעבוד עליהם בצורה נוחה ובטוחה. 

לשם כך אנחנו ממליצים לכם לפנות אל ג'יני במות הרמה. החברה שלנו מתמחה בהשכרה ומכירת פיגומים מסוגים שונים.

כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר ותוך זמן קצר נדע למצוא עבורכם את הפיגומים שמתאימים לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת והצוות שלנו ישמח לעוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פיגומים ניידים 


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פיגומים לבניין 

  סולם ג'  
 
סולם ג'
 
   
  סולם טלסקופ - Z600  
 
סולם טלסקופ - Z600
 
   
  סולם טלסקופ - Z500  
 
סולם טלסקופ - Z500
 
   
  סולם טלסקופ - Z300  
 
סולם טלסקופ - Z300
 
   
  סולם A כפול Z600  
 
סולם A כפול Z600
 
   
  סולם נשען - Z200  
 
סולם נשען - Z200
 
   
אין מבנה שלא עבר בנייה, שיפוץ, צביעה, ולא נעשה בו שימוש בפיגומים לבניין. פיגומים זו הדרך לעבור מקומה לקומה בצורה פשוטה בחזית של המבנה, ולטפל בחלק של המבנה בבטיחות רבה ובלי בעיה. 

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינויים שונים בתחום של פיגומים לבניין. השינויים חלו גם באופי הרעיוני של החומר ממנו הם עשויים וכן באופן בו מציעים אותם ללקוחות.
כלומר, כיום אנחנו יכולים למצוא פיגומים לבניין עשויים מחומרים שונים מאלו שהכרנו בעבר, וגם אפשר לשכור או לרכוש אותם במסלולים שונים. 
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה