מנוף סל הוא מהמנופים הפופולאריים והאיכותיים שיש בשוק של מתקני הרמה ומנופים, וזו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות אשר מציעות מנוף סל להשכרה או מנוף סל למכירה על פי הצורך של הלקוח. 

הרעיון של מנוף סלן הוא, שמדובר במנוף שבקצה שלו יש כמין סל בו אפשר להכניס עובד או שני עובדים עם כלי עבודה. המנוף מתרומם לגובה של מספר מטרים וניתן לעשות שימוש במנוף בצורה כזו לצרכים שונים. אנחנו יכולים לראות שימוש נרחב במנוף שכזה לצורך תיקונים במקומות שונים.

זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא, לא פעם, עובדים של חברת החשמל או עובדים בעירייה וכן עובדים בגזימת עצים ובמקומות אחרים משתמשים במנוף סל לצורך העבודה שלהם. 

אנחנו יכולים למצוא, כאמור, גם חברות רבות אשר מציעות השכרת מנוף סל או אפשרות הצעות של מנוף סל למכירה. בשני המקרים השימוש במנוף הוא לצרכים עסקיים, כלומר מי ששוכר או רוכש את המנוף , הן בדרך חברות שמתעסקות בעבודה לגובה, תיקונים וכדומה.

היתרון של מנוף סל להשכרה או למכירה הוא, שבעזרת המנוף קל יותר לעובד להגיע למקום בו הוא צריך לעבוד, מדובר על מנוף מאוד בטוח כי הוא סגור לא ניתן ליפול ממנו, הסל למעשה מהווה כמין חצי כלוב, וכן הוא יכול לקחת איתו כלי עבודה שוניםן, מה שהופל את העבודה שלו ליותר יעילה והרבה יותר בטוחה. 

השימוש במנוף סל הולך וגודל עם השנים, בין היתר בזכות העובדה שיותר ויותר חברות מבקשות לעבוד עם כלים ומכשירים בטוחים, במקום להיעזר במנופים רגילים ולא בטיחותיים, כאלה שניתן ליפול מהם בקלות, להיפצע או להיחבל, הרי שמנוף סל מאפשר לשמור על בריאות ושלמות העובד. 

חברות אשר מבקשות לעבוד עם מנופים מסוג זה באופן קבוע, עדיף להן לחפש אופציה של מנוף סל למכירה לעומת זאת, לא מעט חברות עובדות עם מנופים על בסיס מזדמן ולהן עדין לפנות לכיוון של השכרת מנוף סל, זה יותר זול והרבה יותר פשוט. 

אצלנו בחברת ג'יני במות הרמה תוכלו למצוא מנוף סל להשכרה ולמכירה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

לנו יש בקטלוג מגון רחב של מנופי סל, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר נעזור לכם למצוא את המנוף שיתאים לצרכים שלכם.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מנופים להשכרה


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מנוף סל להשכרה 

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה