השכרת במות הרמה ניתן לקבל על פי חישוב של שעות בודדות של עבודה או ימים מלאים. השכרת במות הרמה רוכשים עבור פרוייקטים בסדרי גודל שונים וגם לעבודות קטנות. השכרת במות הרמה אצל 'ג'יני במות הרמה' מבטיחה לכם את הבטיחות עליה אנו מקפידים הקפדה יתרה, מקצועיות שאין עליה עוררין ואמינות. בנוסף לציוד עבודה בגובה שאנו משכירים ומוכרים, אנו מציעים ללקוחותינו שרות של מפעיל טכני במידה ואין ברשותם אחד כזה. חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה.

בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה פועלת בתחום השכרת במות הרמה, במת הרמה למכירה, השכרה והמכירה של מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים. במת הרמה למכירה וגם במת הרמה להשכרה מיוצרות על ידי מיטב חברות מתמחות בתחום, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ולכן יכולות לענות על מגוון צרכים ביעילות ובמקצועיות. בנוסף לציוד איכותי, חברת 'ג'יני במות הרמה' מקפידה על רמת בטיחות גבוהה ויחס אישי לכל לקוח.

אם יש לכם התלבטות באשר לסוג הציוד הדרוש לכם, הצוות המקצועי שלנו תמיד יעמוד לרשותכם בכל שאלה או בכל התייעצות. אנו מציעים במת הרמה להשכרה בתנאים אטרקטיביים ובמחירים נוחים. השכרת במת הרמה מתבצעת רק לאחר בדיקת תקינות מלאה, כך שאתם יכולים להיות רגועים שקיבלתם ציוד תקין ובטיחותי. שמירה על חיי אדם מאוד חשובה לנו, לכן שום כלי לא יוצא מהחברה מבלי שנבדק ונבחן בטיחותית.

השכרת במת הרמה שאנו מציעים ללקוחותינו היא ברמה הגבוהה ביותר. באתר שלנו ניתן לעיין בקטלוג המוצרים העשיר שלנו, להשאיר פרטי קשר ואחד הנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי על מנת לסייע ו/או לענות על כל שאלה. אנו הכתובת שלכם בכל הקשור לציוד עבודה בגובה וציוד הרמה. הציוד מגוון ויש היצע גדול, לכן מומלץ להתייעץ עם איש הצוות המקצועי שלנו על מנת להגיע להחלטה נכונה עבורכם תוך שמירה על מסגרת התקציב שתוכנן למטרה זו, כך שבנוסף לציוד איכותי, שרות אמין, יחס אדיב, אנו מציעים ללקוחותינו מחירים נוחים שיכולים להתאים לכל כיס. חברת 'ג'יני במות הרמה' היא חברה מובילה בתחומה מכל הבחינות.
 
 


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרת במות הרמה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה