כאשר מדובר על במת הרמה להשכרה או על במת הרמה למכירה מדובר על אמצעי נחוץ ביותר ואף הכרחי לעבודה בגובה. הקונסטרוקציה של במת הרמה השתנתה במהלך השנים האחרונות. בעזרת הקידמה הטכנולוגית אשר הגיעה גם לתחום ציוד עבודה בגובה, במת הרמה הפכה להיות איכותית יותר וקלה יותר לתפעול.

במת הרמה להשכרה עברה לא מעט שינויים ורובם המכריע של במות הרמה הם חשמליים ויש להם יכולת לשאת משקלים שונים בגדלים שונים. הצורך בציוד משוכלל יצר היצע של השכרה במות הרמה לצרכים שונים, החל מהעברת דירות, דרך גיזום עצים ועד לעבודות בניה. חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים.

החברה פועלת בתחום השכרה במות הרמה, במת הרמה למכירה ומכירה של מתקני הרמה שונים לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים. קהל לקוחותינו הם חברות וגופים שונים אשר השכרה במות הרמה הוא אמצעי הכרחי שהופך את עבודתם להרבה יותר קלה ויעילה. חברת 'ג'יני במות הרמה' מציעה השכרה במות הרמה עבור חברות, מפעלים ואנשים שעובדים בגובה.

ישנן במות הרמה בצורת מספריים אשר טובות לעבודות תיקונים ושיפוצים שונות, ויש במות בסגנון מנוף, שהם רלוונטיים יותר להרמת ציוד בעל משקל כבד ועבודות גובה שונות, הכל תלוי בצורך או בסוג העבודה. על מנת לבחור מתקן או במת הרמה מדוייקים לסוג העבודה, כדאי להתייעץ עם צוות מקצועי של חברת 'ג'יני במות הרמה', אשר ישמח לעזור ולכוון כל לקוח. הפרמטרים שנחשבים בעת בחירת ציוד הרמה הם גובה, משקל, האם יש צורך בעצירה ממושכת ובדיקת שטח להעמדת המתקן.

בשום פנים ואופן לא מומלץ להתפשר כשמדובר על חברה להשכרת ציוד הרמה. חברת 'ג'יני במות הרמה' מקפידה על תקני בטיחות לכל הציוד שברשותה, מבצעת בדיקות תקינות ובטיחות באופן סדיר וקבוע כי אנו מאמינים שחיי אדם הם מעל לכל. 'ג'יני במות הרמה' היא חברה אמינה ורצינית אשר מספקת ציוד היקפי לעבודה בגובה לצרכים שונים ולמטרות שונות. הציוד שלנו איכותי ובטכנולוגיה מתקדמת, המחירים שלנו נוחים והיחס שלנו לכל לקוח הוא אישי ואדיב.
 
 


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

השכרה במות הרמה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה