אחד הכלים השימושיים ביותר להפקת אירוע או הקמת מתחם חדש הוא במת הרמה. במת הרמה משמשת למגוון עבודות ופרוייקטים הנדרשים לפעילות בגובה, אם זה לתליית מודעות פרסום חוצות, התקנה של תאורת לילה למתחם אירועים ועבודות שונות הדורשות הגעה לאיזורים גבוהים שלא ניתן להגיע אליהם עם סולם. למעשה, במות ההרמה הן ציוד בטיחות לכל דבר המאפשר לעובדים בפרוייקט מסויים לשמור על גופם לאורך כל זמן העבודה. אחת התאונות הנפוצות בעבודות פיזיות והקטלניות ביותר היא נפילה מגובה. במת ההרמה מספקת הגנה מלאה לעובדים ומקצרת את תהליך העבודה בכך שהפועל יכול לנוע בנוחות עם שתי ידיו חופשיות לכל אורך העבודה.
 
אם אתם מחפשים במת הרמה למכירה, כדאי שתכירו את סוגי במות ההרמה בכדי שתוכלו לבחור את במת ההרמה המתאימה ביותר לסוגי הפרוייקטים שלכם. למרות שמטרת העבודה של במות ההרמה היא זהה, ישנם סוגים שונים של במות הרמה המאפשרים דרך עבודה אחרת בגובה. 
 
במת הרמה חשמלית
 
אחד מסוגי במות ההרמה השימושיות ביותר פועלות על חשמל. במת הרמה חשמלית מאפשרת לקבוע את גובה הבמה על-ידי כיוונון חשמלי. בדרך זו ניתן לתפעל במת הרמה באופן עצמאי ללא תלות באיש צוות. במת ההרמה החשמלית נחשבת לנוחה מאוד לשימוש וניתן לראות את השימוש שלה בפרוייקטים של צביעה בגובה ותיקונים של תקלות ברשתות חשמל וסלולר. 
 
במת הרמה להשכרה
 
במידה והעבודות לגובה עבור הפרוייקט שלכם הן זמניות, ניתן לשכור במת הרמה מקצועית על-פי שעת עבודה. במת הרמה להשכרה משרתת מאות עסקים, חברות גדולות ורשויות מקומיות לשימושים שונים ומגוונים.  
 
השכרה במות הרמה - איך מבצעים?
 
אם קיבלתם החלטה לקנות או לשכור במת הרמה, מומלץ לכם לפנות לצוות המקצועי של חברת '"ג'יני במות הרמה". צוות החברה מספק שירות ללקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ הכולל השכרה במות הרמה, במת הרמה למכירה, שינוע במות הרמה ותמיכה טכנית לתפעול תקלות בבמות הרמה. 
 
במת הרמה למכירה של חברת '"ג'יני במות הרמה"
 
ליצירת קשר עם צוות חברת '"ג'יני במות הרמה", השאירו את הפרטים של העסק שלכם או של הארגון בו אתם עובדים באתר של החברה. אנשי המקצוע של חברת '"ג'יני במות הרמה" ידאגו לספק לכם את הציוד המתאים ביותר לעבודה שלכם. 
 

נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במת הרמה למכירה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה