בתחום של מתקני הרמה ובפרט במות הרמה, אנחנו יכולים למצוא שני מסלולים עיקריים, מסלול של השכרה ומסלול של מכירה. בעוד שמסלול השכרה פונה לקהל שמחפש מתקן הרמה לצרכים מזדמנים, עסקים ובעלי מקצוע שזקוקים למתקנים לעבודות קצרות מועד ובתדירות נמוכה.

לעומת זאת במות הרמה למכירה או כל מתקני הרמה אחרים שמיועדים למכירה, הם כאלה אשר מיועדים לעבודות ארוכות אשר חוזרות על עצמן. 

זו הסיבה שהרבה מאוד מהאנשים שמחפשים במות הרמה למכירה או מתקן הרמה חשמלי אחר למכירה, הם בעלי מקצוע שעובדים עם מתקנים מסוג זה לעיתים תכופות. מדובר באנשים שמתעסקים בשיפוצים, תיקון קירות, חשמלאים, טכנאי מזגנים, טכנאי מערכות ועוד. במקום לשכור בכל פעם מחדש מתקן הרמה, דבר שגם עולה לא מעט כסף וגם דורש לא מעט זמן, הם מעדיפים לרכוש מתקן הרמה חשמלי או מתקן אחר, להחזיק אותו בעצמם, לתחזק אותם, וכך הם יכולים לעבוד איתו על בסיס קבוע. זה חוסך זמן וכסף. 

כשאנחנו מחפשים במות הרמה למכירה או כל מתקן אחר, עלינו לשים לב לפרטים שונים אשר יכולים להשפיע על ההחלטה שלנו מה לקנות והיכן:

ראשית, מה גודל המתקן ומה הגובה אליו הוא מגיע. אלינו לבחור מתקן שיתאים לצרכים שלנו אך ם כזה שיתקפל באופן מתאים על מנת שיהיה לנו היכן לאכלס אותו. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור מתקן הרמה שנוכל להתנייד איתו בקלות. הוא יכול להיות מתקן שניתן לשאת אותו בכלי רכב מתאים או שהתנייד בצורה נוחה במקום בו אנחנו עובדים, בהנחה והוא משרת אותנו אך ורק שם. אלינו לקחת בחשבון שאנחנו נצטרך לעשות בו שימוש במספר מקומות ולכן חשוב שנוכל לנייד אותו בקלות. 

שלוש, יש לבחון את המשקל שהוא יכול לשאת, על מנת שנרגיש מספיק בטוחים לעלות עליו ועוד נוכל לעלות איתנו גם ציוד עבודה. 

ארבע, יש לבחון מהיכן אנחנו מקבלים שירות עבור המתקן והאם האחריות כוללת החלפת חלקים. כמובן שטוב יהיה אם נוכל לקבוע שהמקום בו אנחנו קונים במת הרמה הוא מקום מספיק איכותי וטוב. 

לשם כך אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר, ג'יני במות הרמה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו יעמוד לרשותכם כל העת. אנחנו נספק לכם תעודת אחריות מלאה ושירות מקיף. אצלנו תוכלו למצוא מתקני הרמה ברמה הגבוהה ביותר שיש בעולם כיום. כל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדרכות בטיחות לעובדים


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במות הרמה למכירה

במות הרמה למכירה
 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה