חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה מציעה במות הרמה להשכרה, במות הרמה למכירה, במות הרמה לכל צרכי עבודה בגובה, וכן פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים.

במות הרמה להשכרה ניתן לקבל לפי שעות עבודה או לפי ימי עבודה, הכל תלוי בצורך שלכם ובגודל פרוייקט העבודה שלכם. בנוסף, אם ברצונכם לקבל את המקצועיות המירבית ואת הבטיחות המירבית, הינכם מוזמנים לשכור את שרותיו הנאמנים והמקצועיים של מפעיל טכני. בנוסף אל במות הרמה להשכרה, חברת 'ג'יני במות הרמה' מציעה גם במות הרמה למכירה.

אם הינכם מתלבטים אילו במות הרמה אתם צריכים, אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומבחר גדול של במות הרמה להשכרה לכל מטרה אפשרית. לפני כל השכרת במת הרמה, הבמה עוברת בדיקת תקינות ובדיקת בטיחות על מנת להבטיח עבודה בטוחה ושמירה על חיי אדם בכל מקום ובכל רגע נתון. 'ג'יני במות הרמה' מציעה ללקוחותיה השכרת במת הרמה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזינים אתכם להשאיר באתר שלנו את פרטי העסק שלכם והצוות הנאמן שלנו יצור אתכם קשר על מנת לסייע בכל שאלה בהקדם האפשרי.

כל מי שזקוק לציוד הרמה מכל סוג שהוא, אנחנו הכתובת שלכם, גם במקרים בהם אינכם אנשי מקצוע של עבודה בגובה, אנו מציעים צוותי עבודה בגובה ואנשי הפעלה מקצועיים לכל פרוייקט שתבקשו, כיוון שברור לנו כי הפעלת ציוד בגובה כדאי שיופעל על ידי איש מקצוע. מדובר בשרות מקצועי ויעיל שאנו מציעים ללקוחותינו בנוסף להשכרת או מכירת ציוד. יש לנו ציוד עבודה בגובה שמתאים למגוון עבודות, למשל, במת הרמה מספריים היא במת ההרמה הנמכרת ביותר כיוון שהיא מאוד פרקטית, יכולה לשמש במגוון פרוייקטים ולבצע הרמה של ציוד במשקלים קלים עד בינוניים.

בנוסף במת הרמה מספריים יכולה לשמש כמשטח לעבודות שונות בגובה, כבמת הרמה במעבר דירות בקומות גבהות ועוד מגוון שימושים. יש המון סוגים של במות הרמה בטווח מחירים שונה כך שתהיה התאמה לכל צורך ולכל תקציב. 'ג'יני במות הרמה' היא חברה מקצועית מנוסה ורצינית שנותנת מענה ראוי לציוד עבודה בגובה.
 


נשמח להעניק לכם
 במקצועיות, זמינות מלאה
 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

במות הרמה להשכרה

 

ג'יני במות הרמה  |  איזור תעשיה מילואות 

072-33-80-979
 
במות הרמה למכירה      השכרת במת הרמה      במת הרמה להשכרה      במה הרמה      במת הרמה למכירה      במות הרמה להשכרה     במות הרמה למכירה     הדרכות בטיחות לעובדים     מנוף סל להשכרה     מנופים להשכרה     מעמיסים טלסקופים     מתקני הרמה ושינוע     פיגומים לבניין     פיגומים ניידים     ציוד הרמה ושינוע     מלגזות למכירה     השכרת במות הרמה      השכרה במות הרמה      במת הרמה      במות הרמה להשכרה      במות הרמה